Українське пиво

Випущено гру-симулятор пивовара

Автор: Олег Пивнюк
Игра симулятор пивовара Brewmaster

На платформі Steam відбувся реліз симулятора пивовара Brewmaster: Beer Brewing Simulator.

Brewmaster: Beer Brewing Simulator – інді-симулятор від розробника Auroch Digital. Гравці зможуть вивчити весь процес пивоваріння, придумувати власні рецепти, працювати з інгредієнтами, різним обладнанням і створити бренд та пиво своєї мрії. Також можна брати участь у різних змаганнях, виконувати замовлення, покращувати обладнання та оновити дизайн приміщення. Гравець буде вирішувати якою буде його пивоварня: від класичної кухні до футуристичного цеху.

Цікавою особливістю симулятора є можливість гравців ділитися своїми рецептами пива з іншими гравцями у майстерні Steam.

Опис гри Brewmaster від розробника

  • Користуйтеся величезним вибором інгредієнтів і обладнання та варіть різні стилі пива. Вивчіть весь процес від початку до кінця.
  • Придумайте власний рецепт і створіть пиво своєї мрії. Вам допоможе гранично реалістична симуляція хімічного аспекту пивоваріння.
  • Пристрасть до своєї справи, точність роботи і ретельність підготовки допоможуть розвиватися і досягати результатів – беріть участь у змаганнях, виконуйте замовлення, відкривайте нове обладнання і підвищуйте репутацію серед пивоварів!
  • Створюйте власні бренди та придумуйте етикетки – ваше пиво буде унікальним!
  • Прикрашайте і міняйте своє маленьке виробництво як вам подобається – у вашому розпорядженні безліч розблокованих предметів для поліпшення.
  • Розслабляйтеся в режимі пісочниці.
  • Діліться рецептами з іншими гравцями в майстерні Steam.

Відкрийте для себе мистецтво пивоваріння і станьте його неперевершеним майстром. Хай буде з вами крафтове пиво!

Покращуйте класичні рецепти, вивчайте хімічний бік питання, вигадуйте назви, розливайте по пляшках і наклеюйте етикетки. Удосконалюйте свою майстерність, щоб стати справжнім пивоваром у першій реалістичній грі, присвяченій цьому мистецтву. Тут вам будуть доступні всі тонкощі ремесла, а також найкраще обладнання. Ви зможете варити пиво строго за рецептом або ж експериментувати з величезною кількістю інгредієнтів, постійно розвиваючи свої навички. Беріть участь у дружніх конкурсах, отримуйте пивні жетони і модернізуйте обладнання – досконалості немає меж!

Пройдіть сюжетну кампанію в режимі пивовара або виберіть творчий режим – своєрідну пісочницю, в якій відкриті всі можливості.

Відкрийте домашню пивоварню

Створіть ідеальний робочий простір, де можна розслабитися та годинами вдосконалювати рецепт. Відкривайте улюблене обладнання, а також прикрашайте свою пивоварню. Використовуйте пивні жетони, щоб купувати нове обладнання та підлаштовувати пивоварню під себе.

Створіть свій власний рецепт пива

Виготовляйте різні сорти пива: пшеничне, блонд елі, стаути, IPA і багато інших – і підвищуйте свої навички пивовара. Удосконалюйте рецепти, покращуйте смак, створюйте власні етикетки, представляйте своє пиво на оцінювання інших броварень і беріть участь у місцевих конкурсах, щоб заробляти репутацію та пивні жетони. Варіть пиво як для досвідчених гурманів, так і для тих, хто лише нещодавно відкрив для себе цей напій. Вивчайте основи пивоваріння: обирайте з величезної безлічі рецептів або віддайтеся творчим поривам, створюючи власні унікальні аромати.

Зваріть пиво своєї мрії

Затирайте солод, кип’ятіть хміль і додавайте дріжджі, щоб запустити процес ферментації. Сформуйте власний набір навичок пивовара на основі різноманітних технологій, щоб осягнути майстерність виготовлення різних сортів крафтового пива. Цей симулятор, що розслабляє і залишає відчуття глибокого задоволення, дасть вам змогу випробувати розмірене задоволення від пивоваріння, не відволікаючись на вирішення питань, пов’язаних із грошима і пошуком відповідного місця.

Реалістичність і правдоподібність

Brewmaster – це реалістичний симулятор, який у всіх подробицях показує хімічні процеси, що лежать в основі пивоваріння, а також демонструє глибоке розуміння справжньої ферментації.
Але це зовсім не означає, що для гри вам потрібно стати доктором хімічних наук! Ми залишили всі формули за кадром, щоб ви могли зосередитися на найприємніших сторонах пивоваріння.

Підвищуйте свою майстерність

Віддайте належне ідеальному пиву: придумайте назву, що запам’ятовується, і створіть привабливу етикетку. Вносьте зміни на всіх рівнях і отримуйте унікальні результати, щоб здобути заслужену славу на пивних фестивалях. Домігшись визнання, ви зможете домовитися з місцевими пивоварнями про оптові поставки, розширити мережу збуту й отримати доступ до більших замовлень і цікавих рецептур. Справжній пивовар ніколи не забуває про навчання!

Хай живе мистецтво пивоваріння!

Вам доведеться використовувати найсучасніші технології, проте не варто забувати, що початок багатої історії пивоваріння було покладено ще за 10 000 років до нашої ери. Алхімія ферментації була відома людям ще до того, як людство навчилося записувати рецепти.
Долучіться до цього гідного і стародавнього мистецтва, покращуйте свої навички та розвивайте творчі здібності, вивчаючи всі тонкощі й аспекти створення крафтового пива в XXI столітті. Впишіть себе в історію пивоваріння!

Коментувати

Останні новини