Українське пиво

Northern Wild 002 випущено, але в обмеженій кількості

Автор: Олег Пивнюк
Northern Wild 002 випущено, але в обмеженій кількості

Northern Monk випускає обмежену кількість пляшок свого проекту "дикого пива" Northern Wild 002

Трохи більше 30 місяців тому Northern Monk розпочав проект, який досліджує та віддає данину пивоварним традиціям бродіння в бочках, кондиціонування пляшок і диких штамів дріжджів.

Він заварював сусло, ферментоване на дріжджах сезона, перелив його в сім колишніх бочок з білим вином і додав два штами Brettanomyces і два штами бактерій, що виробляють молочну кислоту.

Починаючи з листопада минулого року, вона почала декантувати змішаний сезон бродіння в пляшки, кондиціонуючи половину дріжджами Brettanomyces, а половину дріжджами для шампанського. Це Northern Wild 001 і Northern Wild 002.

«Ми розлили 002 у пляшки дріжджами Brettanomyces, щоб пропагувати деякі з більш веселих смаків бретт, які характерні для дріжджів брет», — каже пивовар. «Результат питний і освіжаючий зі збалансованою кислинкою».

Кожна пляшка була пронумерована та підписана схваленням пивовара, щоб відзначити цей наступний крок у подорожі Northern Monk, і пивоварня також розробила Northern Wild келихи, щоб зробити перший ковток особливо особливим.

«Ми маємо вкрай обмежену кількість пляшок у цьому проекті, тому, будь ласка, зверніть увагу, що через дуже обмежені запаси, Northern Wild 002 обмежено двома пляшками на замовлення».

Коментувати

Останні новини