Українське пиво

Powderkeg передбачає нову аудиторію завдяки лінії консервування

Автор: Олег Пивнюк
Powderkeg передбачає нову аудиторію завдяки лінії консервування

Пивоварня Powderkeg встановила лінію для консервування на своїй пивоварні в Вудбері Солтертон, поблизу Ексетера. Проект підтримано грантом Фонду інновацій та стійкості Східного Девона.

Пивоварня зможе упаковувати своє пиво вдома, що означає більше обмежених випусків, вищі стандарти якості та значне зниження вуглецевого сліду.

«За останні сім років ми зварили понад 70 різних сортів пива, але багато з них мали дуже обмежений випуск через обмеження упаковки», – сказав співзасновник Powderkeg і головний пивовар Джон Мегілл.

«Ця лінія консервування повинна дозволити нам запропонувати повний досвід Powderkeg набагато ширшій аудиторії. Це дуже цікава перспектива для нас і наших прихильників».

Сесія Dream Land NEIPA є першим спеціальним випуском, який вийшов у продаж і вже доступний. За цим швидко послідує Cool Hand, літнє пиво в стилі Kolsch з нотками білого вина з новозеландського хмелю.

Тоді PKIPA повернеться разом із 6ixes & 7evens, бурштином із західного узбережжя, здійснюючи довгоочікуване повернення. Harmony Helles також заслужив постійне місце в лінійці 440 мл, ідеально налаштований сесійний лагер.

Консервну техніку поставила Віго, фахівець із обладнання для напоїв із Девона, і здатний заповнювати банки об’ємом 330 і 440 мл зі швидкістю до 35 за хвилину. Модель являє собою ABE Craftcan 35 з автоматичним депалетизатором, подвійним Z-ополіскуванням, вбудованим маркуванням і струменем кодувальником дати.

«Цього року ми зробимо пріоритети щодо консервування власного пива та отримання галузевої акредитації, а потім у 2023 році ми запропонуємо послугу консервування за контрактом», — сказав Джон. «Це дійсно захоплюючий крок для нас – мати повний контроль якості нашого кінцевого продукту та розвивати бізнес таким чином».

Коментувати

Останні новини