Українське пиво

Carlsberg встановила нову лінію для розливу напоїв у банках

Автор: Олег Пивнюк
Carlsberg Ukraine

Встановити нову лінію з розливу напоїв у банках Carlsberg Ukraine планувала на своєму підприємстві в Запоріжжі, однак після початку великої війни стратегія змінилась, розповів генеральний директор української компанії Олег Хайдакін.

Другу лінію, яка дозволяє виробляти до 40 тис. банок напоїв на годину, компанія вирішила встановити на своєму київському підприємстві. Сума інвестицій складає 1,5 млрд грн. Вона допоможе збільшити потужності виробництва напоїв у банці на 80%.

Розлив продукції у банках дозволить компанії вирішити декілька проблем. Після початку великої війни Carlsberg Ukraine збільшив свою частку на ринку та потребує більше продукції. На початку повномасштабної війни від російських обстрілів постраждав завод з виробництва скляних пляшок Ветропак, що знаходиться у Гостомелі. Тоді це спричинило дефіцит склотари на ринку. Крім цього, як стверджують у компанії, змінилися і споживацькі настрої – все більше людей обирає напої у форматі банки. «Тому нам дуже необхідна лінія із розливу напоїв саме у банках», — каже Хайдакін.

Компанія має поліс страхування майна, однак він не включає відшкодування на випадок війни. «Ми не шукали альтернативних страхових компаній. Як і в інших пивоварних компаній, у нас є запас потужностей в порівнянні з поточними потребами. На усіх заводах вжиті підвищені заходи безпеки та захисту для гарантування безпеки наших співробітників», — сказав Хайдакін, та додав, що план капітальних інвестицій на 2023 рік вищий, ніж був у 2021 році. Він включає в себе не лише нову виробничу лінію, але й, наприклад, закупівлю різного комерційного обладнання.

Запуск нової лінії допоможе Carlsberg Ukraine збільшити обсяги виробництва напоїв у банках на 80% на своєму київському заводі.

Коментувати

Останні новини