Українське пиво

Топ-менеджер Carlsberg Group Ларс Леманн відвідав Україну

Автор: Олег Пивнюк
Топ-менеджер Carlsberg Group Ларс Леманн відвідав Україну

У рамках бізнес-подорожі в Україну Ларс Леманн побував на виробництвах Львівського та Київського пивоварних заводів, поспілкувався зі співробітниками, відвідав точки продажу продукції Carlsberg Ukraine та провів спільний онлайн-брифінг з генеральним директором Carlsberg Ukraine Олегом Хайдакіним для співробітників компанії, що відбувся у музейно- культурному комплексі пивної історії «Львіварня»

«Для мене дуже важливо бути сьогодні в Україні. Ніхто точно не знає, як ситуація розвиватиметься у другій фазі війни, але Carlsberg Ukraine адаптується до мінливого середовища. Ми будемо й надалі швидко, віддано та професійно реагувати на численні виклики та можливості для підтримки бізнесу, економіки та українського суспільства. Carlsberg Group продовжить інвестувати в Україну і під час мого візиту вже обговорювалися конкретні нові інвестиції. Carlsberg Ukraine не лише поступово відновлює свою діяльність, а й має чіткий план на найближче майбутнє. Як компанія, ми прагнемо вийти з війни ще сильнішими. Я дуже вражений роботою всіх наших співробітників Carlsberg Ukraine, яка пов’язана з перезапуском та розвитком бізнесу. Ми дякуємо всім за потужний внесок і сподіваємось на відновлення миру в Україні», – прокоментував Ларс Леманн.

Під час війни компанія продемонструвала стійкість та ефективно трансформує бізнес-процеси. Carlsberg Ukraine входить до топ-25 найбільших платників податків, щорічно сплачуючи понад 3 мільярди гривень податків та зборів, а також компаній, які найбільше допомагають країні, — йдеться у прес-релізі компанії.

«Сьогодні Україна відчуває велику підтримку цивілізованого світу. Керівництво Carlsberg Group вірить у економічне відродження України. Візит Ларса Леманна до України – це позитивний сигнал для європейських ділових кіл. Україна має великий потенціал», – прокоментував зустріч генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.

Київ та Львів – міста, де розташовані великі пивоварні заводи, що належать Carlsberg Ukraine. Візит Ларса Лемана – показник високої оцінки дій команди Carlsberg Ukraine. Це свідчення уваги керівництва великої міжнародної компанії до України та впевненості у її потенціалі.

Справка: Carlsberg Ukraine — частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи у Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торгових марок, як Львівське, Carlsberg, Kronenbourg 1664, Арсенал, Квас Тарас, Somersby, Seth&Riley’s Garage та інших. Під час війни в Україні Carlsberg Group ухвалила рішення про припинення бізнесу в Росії та вихід з ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її до різних регіонів України. Компанія також надає фінансову підтримку благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові та інших регіонах країни для підтримки гуманітарних ініціатив.

Коментувати

Останні новини