Українське пиво

Понад $2 млн донатів за пиво по-львівськи

Автор: Олег Пивнюк
Понад $2 млн донатів за пиво по-львівськи

Кампанія львівської пивоварні “Правда”, за якою крафтові пивоварні світу варять українське пиво та донатять Україні, зібрала вже 2,2 мільйона доларів

“В березні “Правда” запустила кампанію Brew for Ukraine. Відкрила власні рецепти пива і візуалізації етикеток для використання в цілому світі. Команда Правди почала проводити відкриті варки, в часі яких з пивоварні Юрій Заставний чи Ігор Чертов спілкувались з колегами з-за кордону в форматі онлайн і, окрім процесу варіння, розповідали, що робиться в нас, пояснювали те, як російські загарбники прийшли в мирні міста нашої держави. Було оголошено про збір (завдяки продажу тих пив, котрі були зварені за нашими рецептами, і не лише) на підтримку України. В той час донації надходили як і на рахунки, зазначені в кампанії, так і в міжнародні фонди, котрі допомагали українцям. Загальна сума надходжень склала більше $2200000″, – пише Тарас Маселко, PR-директор !FEST.

Найдивніша пивна згадка, яка потрапила до Львова, прибула з Індонезії. Це пиво, зварене у Джакарті на підтримку України та за українськими рецептами.

Коментувати

Останні новини