Українське пиво

Крафтове пиво на честь літака “Мрія”

Автор: Олег Пивнюк
Пиво Мрія

Пивоварня Underwood Brewery випустила крафтове пиво на честь літака “Мрія”.

Пиво Мрія IPA створено у колаборації з берлінською пивоварнею BRLO. Це пиво – знак пошани найвеличнішому українському літаку Мрія, що був знищений російськими окупантами. Легкий, чистий та хрусткий ель з потрійним сухим охмеленням Citra та Cascade, цитрусовий аромат та виражена гірчинка.

Частину коштів від продажу буде перераховано на допомогу Збройним силам України.

Інформація з веб-сторінки, присвяченій пиву Мрія

Коли наприкінці лютого сталося вторгнення росіян в Україну, ми спочатку були в шоці та невірі. Ми намагалися придумати, як ми могли б принаймні підтримати пивоварний світ, і нашою першою ідеєю було закупити пиво в українських пивоварнях і переконати крафтову пивну сцену присвятити свої крани українському пиву. Однак виявилося, що вивезти пиво з країни неможливо, а пивоварні, звісно, були зайняті іншими справами.

Потім ми дізналися, що один із засновників київської пивоварні “Ундервуд” – Євген – опинився в Берліні, коли почалося вторгнення, і з того дня він працює волонтером в інформаційному центрі для біженців. Ми одразу ж об’єднали зусилля і почали працювати над створенням спільного пива. Від першого дзвінка до розробки концепції та дизайну, варіння пива та пошуку партнера з дистрибуції пройшло рекордні три дні.

Ми вирішили назвати пиво MRIYA, і ось чому: Ан-225 “Мрія”, був найбільшим та єдиним у своєму роді літаком у світі. Коли на початку 2020 року світ вразила пандемія COVID-19, Ан-225 брав участь у наданні допомоги, виконуючи рейси з доставки медикаментів з Китаю в інші частини світу.

Мрія перебувала в аеропорту “Антонов” на технічному обслуговуванні, коли почався бій під Гостомелем. Вона не вціліла після масованого бомбардування російськими окупантами і була знищена 26 лютого 2022 року.

Пивоварня “Андервуд” знаходиться поруч з рідним аеропортом Мрії, і ми любили спостерігати за її польотами. Ми сумуємо за нашим птахом, але тепер у нас є нова мрія – ми відновимо його. Ми відбудуємо Україну після страшної війни. І ми просимо вас про допомогу. Всі кошти з кожної пляшки пива “МРІЯ” підуть на благодійність для невідкладної гуманітарної допомоги в Україні.

Коментувати

Останні новини