Українське пиво

Новий паб названо на честь Бориса Джонсона

Автор: Олег Пивнюк
Паб на честь Бориса Джонсона

Переселенці зі Святогірська відкривають паб на честь Бориса Джонсона. На Донеччині у родини була власна справа, але війна перетворила її на попіл.

Родина Михайлюк зі Святогірська були вимушені покинути рідне місто через війну. Вони вирішили відновити бізнес у Луцьку і назвати новий заклад на честь прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона.

Як розповів переселенець Михайло Михайлюк, у мирні часи у Святогірську в родини був заклад харчування — піцерія. Через обстріли росіян вона згоріла і залишився тільки попіл. Сім’я була вимушена виїхати на Волинь, потім в один з днів вирішили рухатися далі й відновити справу.

«Хотів відкривати заклад харчування в Володимирі, шукав постачальників, насамперед пива, познайомився з підприємцями, запропонували подивитися приміщення у Луцьку. Джонсон хоч і великий політик, але може собі дозволити багато чого, трошки почувається вільно, не затиснутий в рамки. І ми хочемо, щоб наш заклад був вільний, налаштовував на спілкування, щоб приходили різні люди. Думаю, що зараз така назва на часі», — розповів Михайло Михайлюк.

Отже, переселенці зі Святогірська ризикнули. Свій новий заклад планують стилізувати відповідно назві — в англійських традиціях та з використанням цитат Бориса Джонсона. Цікаві дизайнерські фішки допоки держать у секреті. Заклад з іменем британського політика, що підтримує Україну у воєнні часи, з’явиться на вулиці Винниченка. Відкриття пабу заплановане на жовтень.

Коментувати

Останні новини