Українське пиво

В’єтнамцям пропонують обміняти звичайне пиво на крафтове

Автор: Олег Пивнюк
В'єтнамцям пропонують обміняти пиво з мас-маркету на крафтову продукцію

У рамках конференції для хмелярів і пивоварів SEA Brew, проведеної за підтримки Hop Products Australia в Південно-Східній Азії, в’єтнамський пивний бренд Belgo презентував інноваційну рекламну кампанію.

Через спеціальний вендинговий автомат у Хошиміні споживачі можуть обміняти пиво з мас-маркету на крафтову продукцію Belgo. Це спонукає в’єтнамців спробувати продукцію крафтової броварні, не переплачуючи за неї

«Такому бренду, як Belgo, важко переконати людей зробити імпульсивну покупку. Ніхто не зверне увагу на знижки, коли на полицях магазинів є і так недороге пиво. Інша справа, якщо ми перетворимо доступність пива з мас-маркету на нашу перевагу», — заявив представник Belgo

Компанія Belgo, заснована Готьє Лагассом і Франсуа Швєнніке у 2016 році, володіє заводом у в’єтнамській провінції Лонган, але деякі інгредієнти поставляються компанії безпосередньо з Бельгії. Через це ціна крафту значно вища за середню на ринку.

За останні кілька років індустрія крафтового пивоваріння у В’єтнамі помітно розвивалася: з 2018 року в країні з’явилося понад 30 крафтових броварень. Також, за даними звіту компанії Visual Capitalist, В’єтнам посідає дев’яте місце серед країн із найвищим споживанням пива. Щорічно в країні споживається понад 3,8 млн літрів пива, що становить 2,20% від загальної частки світового ринку.

Коментувати

Останні новини