Українське пиво

Dr Pepper випустить безалкогольне пиво

Автор: Олег Пивнюк
Keurig Dr Pepper придбала міноритарний пакет акцій виробника безалкогольного пива Athletic

Компанія Keurig Dr Pepper, що займається виробництвом напоїв і кавоварок, вклала 50 млн доларів у розвиток безалкогольної броварні Athletic.

Компанія отримає частку, аналогічну часткам інших великих інвесторів, і отримає місце в раді директорів Athletic.

Представники Keurig Dr Pepper уточнили, що угода з крафтовою броварнею – це крок у бік категорії, яка найбільше розвивається на ринку напоїв, тобто безалкогольного пива і готових до вживання коктейлів. У червні 2022 року компанія викупила Atypique — виробника безалкогольної «маргарити», «джин-тоніка» і «мохіто» в банках і пляшках. Однак на цьому Keurig Dr Pepper зупинятися не планує і збирається вкласти ще 20 млн доларів у придбання інших виробників безалкогольних напоїв.

Попит на безалкогольне пиво в США зріс майже на 20%, при цьому крафтовий сегмент, де частка Athletic становить 55%, набагато випереджає загальне зростання категорії на ринку. За даними аналітичної компанії Nielsen, на безалкогольне пиво припадає понад 85% від загального обсягу продажів у категорії безалкогольних напоїв

Пивоварня Athletic була заснована в 2017 році Біллом Шуфельтом і Джоном Вокером Сьогодні вона входить до топ-20 крафтових пивоварень США. У 2022 році журнал Inc. Magazine поставив Athletic на 26-те місце в рейтингу приватних компаній Америки, що найшвидше зростають, а видання Time згадало броварню у своєму топі “100 найвпливовіших компаній”.

Коментувати

Останні новини