Українське пиво

У канадських пабах подають крафтове пиво для собак

Автор: Олег Пивнюк
Пиво для собак

У пабах Онтаріо подають пиво для собак, щоб пухнасті компаньйони могли пити разом зі своїми господарями.

Паб і ресторан The Whisky Barrel в Новій Шотландії є інклюзивним закладом, і це стосується також його чотирилапих відвідувачів.

Співвласник закладу Данбар Томпсон співпрацює з компанією Crafty Beast Brewing, щоб подавати своє пиво Fetch собакам клієнтів. Безалкогольне крафтове пиво було розроблено спеціально для собак, щоб ніхто не відчував себе обділеним увагою.

“Собаки люблять його, і воно корисне для них”, – сказав Томпсон про пиво, яке не містить алкоголю і містить необхідні мінерали для зміцнення імунної системи домашніх тварин і підтримки суглобів. Також кажуть, що він сприяє травленню.

Ідея співпраці виникла у Томпсона, коли він гуляв зі своєю донькою і почув, як представник Crafty Beast Brewing безуспішно намагався продати цей продукт в іншому пабі.

“Коли вона вже збиралася йти, я покликав її до себе і сказав, що володію пабом на півночі Онтаріо і зацікавлений в її крафтовому пиві для собак”, – розповів він місцевій газеті SOO Today.

Fetch містить воду, яловичину, свинину, моркву, яблуко, натуральні ароматизатори і спеції, причому всі фрукти і овочі, включені в рецепт, постачаються місцевими фермами, які в іншому випадку викидали б надлишки і неякісну продукцію.

Як і в пабах, Fetch можна пити під час пікніків, пляжних прогулянок або довгих походів завдяки подачі пива в банках, і, ймовірно, без необхідності попереднього охолодження.

Традиційне пиво може бути дуже токсичним для собак, оскільки навіть невелика кількість алкоголю може призвести до алкогольного отруєння собаки, що призводить до зниження частоти дихання та судом.

Кілька пабів і пивних в Новій Шотландії і Нью-Брансвіку вже погодилися запастися крафтовим пивом для собак, і його також можна купити онлайн на сайті craftybeasts.ca за 108 доларів США за 24 банки.

Друге пиво під назвою Unleashed, призначене для більш активних собак, пивоварня планує випустити незабаром.

Коментувати

Останні новини