Українське пиво

Пивоварня Anheuser-Busch випускає пиво для собак зі смаком індички

Автор: Олег Пивнюк
Пиво для собак

У далекі 1980-ті часи були простими, і пиво було на смак як пиво. Але коли в 90-х роках почало з’являтися крафтове пиво, пиво почало змінюватися. Пивовари почали додавати всілякі ароматизатори, і в наші дні ви без проблем знайдете пиво, яке на смак нагадує пончики або полунично-банановий молочний коктейль. Навіть компанія Busch приєдналася до цього божевілля, випустивши в 2020 році Busch Light Apple.

У 2020 році компанія Busch також випустила Dog Brew – пиво для собак. У 2020 році часи були прості, і собаче пиво було на смак як собаче пиво. Але, мабуть, собача палітра теж дорослішає, тому що в цьому році компанія Busch вирішила випустити новий ароматизований сорт Dog Brew. Тож новини сьогодні: зустрічайте світле пиво Busch Light Turkey Brew.

Важливо відзначити, що оригінальний напій Busch Dog Brew був схожий на пиво лише за назвою. Продукт, безпечний для собак, не містить потенційно проблемних інгредієнтів, таких як алкоголь, хміль і навіть солод. Замість цього Dog Brew виготовлявся з бульйону зі свинячих кісток, води, овочів, трав і спецій. Отже, новий напій Busch Light Turkey Brew створений за аналогічною формулою, але з рецептом, орієнтованим смаком на індичку. За словами представників компанії Busch, цього разу до складу входять індичка на кісточці, солодка картопля, солодкий базилік, листя м’яти, куркума, імбир та вода.

“Реакція наших шанувальників на випуск Busch Dog Brew у 2020 році надихнула нас не зупинятися на досягнутому і випустити наш новий смак для цуценят якраз напередодні свят”, – пояснила Крістін Стоу, керівник відділу маркетингу сімейних брендів компанії Anheuser-Busch.

На етикетці зображено переможця березневого конкурсу, в якому шанувальників продукції Busch Light попросили надіслати фотографії своїх собак для використання на етикетці. Переможець: Кіра, цуценя-рятівник з міста Перхем, штат Міннесота.

Звичайно, у вас може виникнути важливе питання. Так, люди можуть пити собаче пиво… якщо хочуть. “Він виготовляється з кісткового бульйону, який люди споживають з великою кількістю їжі, наприклад, з супом”, – говорить Busch на своїй сторінці поширених запитань про Dog Brew. “Але Busch Dog Brew спеціально створений для вишуканого смаку собаки”.

Коментувати

Останні новини