Українське пиво

Ресторан Pheasant Inn у Веллінгтоні отримав нагороду “Паб Року”

Автор: Олег Пивнюк
Pheasant Inn, Веллінгтон, святкує головну нагороду CAMRA

The Pheasant Inn у Веллінгтоні, де знаходиться пивоварня Rowton, отримав нагороду “Паб Року” на конференції CAMRA у Телфорді та Східному Шропширі на вихідних.

Цей паб – це сімейний бізнес. Батько й син Джим і Пітер Престони отримали нагороду, яка відзначає як якість бочкового елю, що подається в пабі, так і його фантастичну гостинну атмосферу.

Джим заснував пивоварню Rowton Brewery у 2008 році, і сім’я керувала закладом останні шість років. Тут подають пиво Rowton Brewery, а також інший бочковий ель від деяких із найулюбленіших пивоварень країни.

За нагороду проголосували сотні місцевих членів Кампанії за справжній ель, і її вручив голова відділення Адріан Заверка.

«Це одна з найбільших нагород, яку отримала пивоварня Rowton», — сказав Джим.

Пітер додав: «Це дуже особливе. Pheasant Inn — це громадський паб, і ви не можете мати паб без людей, тому ми хотіли б подякувати всім, хто завітав сюди цього року».

Десятки справжніх ентузіастів елю прийшли на презентацію та агітаційну зустріч, що відбулася після неї. Ділянка CAMRA у Телфорді та Східному Шропширі охоплює величезну територію від Маркет Дрейтон на півночі до Клеобері Мортімер на півдні. Члени борються за забезпечення довгострокового майбутнього справжнього елю, справжнього сидру та справжнього перрі, а також просувають паби та клуби як соціальні центри та частину культурної спадщини Великобританії.

Філія проводить пивні фестивалі для широкої громадськості та соціальні заходи для своїх членів, а також видає інформаційний бюлетень і бере участь у місцевих кампаніях підтримки пабів і пивоварень. Вони також реєструють оцінки пива, щоб допомогти визначити чудові паби, де подають доглянутий ель, які заслуговують на включення до Довідника хорошого пива.

Коментувати

Останні новини