Українське пиво

Траур за королевою Єлизаветою II впливає на продажі алкоголю

Автор: Олег Пивнюк
Період трауру впливає на продажі на ринку

Продажі алкоголю в ресторанах і барах впали трохи нижче рівнів 2019 і 2021 років минулого тижня. Середні продажі за тиждень були лише на 1% нижчими, ніж того самого тижня торік, хоча вони були на 6% нижчими за рівень вересня 2019 року і ще більше відставали після поправки на інфляцію.

Минулого тижня проходила жалоба за королевою Єлизаветою II і підготовка до її похорону.

Тиждень розпочався добре: загалом тепла погода допомогла підняти щоденні продажі на 1-9% порівняно з рівнем 2021 року з неділі по середу. Однак у річному обчисленні продажі знизилися на 2-5% з четверга по суботу.

Пиво і сидр продовжили хороше зростання в річному обчисленні: продажі в обох категоріях показали на 7% більше, ніж на тому ж тижні в 2021 році. Продажі спиртних напоїв знизилися на 16% порівняно з порівняльним тижнем минулого року. Продажі вина (зростання на 1%) і безалкогольних напоїв (зниження 1%) були дуже близькі до показників минулого року.

“У локальних торговельних мережах, виручка була нижчою, ніж у попередні роки”, – сказав Джонатан Джонс, керуючий директор CGA у Великій Британії та Ірландії. “Зниження урядом рахунків за електроенергію для господарств і підприємств є довгоочікуваним стимулом як для споживчих витрат, так і для операторів ринку, але ще невідомо, чи буде цього достатньо для підтримки торгівлі, оскільки літо добігає кінця”.

Коментувати

Останні новини