Українське пиво

На росії асортимент алкоголю скоротився на 40-95%

Автор: Олег Пивнюк
У Росії ритейлери допродують залишки імпортного алкоголю: асортимент скоротився на 40-95%

На росії (країна-терорист) великі рітейлери, чий асортимент імпортного алкоголю вже скоротився на 40-95% рік до року, чекають на зникнення з полиць до половини залишків у найближчі три місяці і зростання цін.

Зазначається, що асортимент імпортного алкоголю у федеральних мережах за червень-серпень скоротився на 40-95% рік у рік залежно від категорії, а в найближчі три місяці може зменшитися ще на 40-50%. Про це свідчать дані Асоціації компаній роздрібної торгівлі.

Імпорт алкогольних напоїв у великих мереж за цей період знизився на 60-100%.

Зокрема, повністю припинилося постачання ігристих вин регіону Шампань, на 70% впав імпорт віскі, на 60% — французького коньяку та імпортного пива. На цьому фоні закупівельні ціни на імпортне спиртне з лютого зросли на 27-40%, а стосовно позицій — на 70%.

Імпорт алкоголю до росії знижується з початком повномасштабної війни в Україні та нової хвилі санкцій. За підсумками першого півріччя ввезення всіх міцних напоїв скоротилося майже на 35%, до 32,65 млн. л, а віскі – майже на 50%, до 11,8 млн. л. США в рамках санкцій повністю заборонили відвантаження спиртного до РФ, а ЄС — на алкоголь дорожчий за €300 за одиницю. Ряд компаній самі зупинили постачання або пішли з ринку.

Профільна асоціація звернулася до уряду рашки із проханням включити низку алкогольних брендів до списку дозволених до так званого паралельного імпорту.

Коментувати

Останні новини