Українське пиво

Уболівальники незадоволені цінами на пиво в Катарі під час ЧС-2022

Автор: Олег Пивнюк
Уболівальники незадоволені цінами на пиво в Катарі під час ЧС-2022

Уболівальники стурбовані ситуацією навколо ЧС-2022 у Катарі: ціна на пиво в Досі буде надто високою, а бари заборонено відвідувати до 18:00.

До старту чемпіонату залишилося менше двох місяців. Очікується, що до Катару приїдуть понад 15 тис. уболівальників з Англії та Уельсу. Однак їхні очікування можуть не збігтися із реальністю.

Пляшка лагеру коштуватиме приблизно 9,40-13,30 фунтів стерлінгів, а 0,5 літра розливного пива коштуватиме від 15,50 фунтів стерлінгів. За сідр туристи заплатять ще більше: ціни на нього починаються від 17 фунтів за 0,5 л. Середня вартість алкогольних коктейлів становить 21,70 фунтів. Пабів та барів у Досі практично немає, єдине місце, де можна випити – це ресторани при готелях. У багатьох із них спеціально підвищують ціни перед напливом іноземців.

Неподалік стадіону на вимогу FIFA будуть організовані фан-зони з широким асортиментом напоїв та закусок, проте продаватимуться вони лише після 18:00. У спеціально відведених зонах пропонуватиметься лише Budweiser, і ціна його може становити близько 6 фунтів за пляшку.

Коментувати

Останні новини