Українське пиво

Black Sheep об’єднується з реп-виконавцем для просування бочкового пива

Автор: Олег Пивнюк
Black Sheep об’єднується з реп-виконавцем для просування бочки

Щоб відзначити Тиждень бочкового елю, пивоварня Black Sheep заручилася підтримкою британського реп-виконавця Джестера Джейкобса в рамках своєї кампанії “Пий бочкове пиво”.

Black Sheep доручила Джестеру написати і виконати чесний, безтурботний реп про все, що пов’язано з бочковим пивом, починаючи від дивовижних якостей напою і закінчуючи унікальним процесом пивоваріння, а також ширшими проблемами, з якими стикається індустрія бочкового пива і британські паби.

Це відео, що є частиною річної інформаційної кампанії Black Sheep “Пий бочкове пиво”, є спробою привернути увагу молодих споживачів до цієї категорії та допомогти репозиціонувати бочкове пиво як різноманітний, прогресивний та актуальний напій на сьогоднішньому широкому ринку. Своєю чергою Black Sheep сподівається допомогти повісити популярність цього найбільш культового британського напою.

Шарлін Лайонс, виконавчий директор Black Sheep Brewery, сказала: “Зараз бочкове пиво стикається з безпрецедентними проблемами. Як на напій, яким можна насолодитися тільки в пабі, криза вартості життя має подвійний вплив на бочкове пиво. Підвищення цін на енергоносії не тільки робить пивоваріння дорожчим, а й криза вартості життя також означає, що у людей менше наявного доходу, який вони можуть витрачати на вечори в пабі. У Black Sheep бочкове пиво завжди було нашою пристрастю. Ми твердо віримо, що галузі потрібні справді революційні кампанії, подібні до цієї, щоб допомогти їй повернутися до зростання. Ми знаємо, що молодь відіграє ключову роль у майбутньому бочкового пива, але їм потрібно, щоб бренди бочкових напоїв були помітнішими, яскравішими та актуальнішими – як у барі, так і за його межами. Тому ми сподіваємося, що завдяки нашому партнерству з Джестером Джейкобсом ми зможемо розширити привабливість бочкового пива для більш молодої та різноманітної аудиторії”.

Джестер сказав: “Легко забути, як сильно ми сумували за пабами, коли не могли їх відвідати. Вони часто є притулком і потребують нашої підтримки більше, ніж будь-коли. Для мене задоволення і привілей писати реп для Black Sheep Brewery, ходити в паб із друзями, і це вважається позитивним внеском у галузь, що бореться”.

Шарлін додала: “Бочкове пиво відіграє життєво важливу роль у громадських пабах і є справжньою відмінністю пабу від пиття вдома. Але криза вартості життя становить реальну загрозу для цієї улюбленої категорії і наших улюблених британських пабів. Ось чому ми закликаємо тих, хто може, підтримати нашу кампанію і “Пийте бочкове пиво”! Ми хочемо, щоб нові паби підтримували уряд, і ми хочемо, щоб питущі теж вийшли, щоб підтримати своїх місцевих жителів.

Цитуючи Джестера Джейкобса: “Ліз Трас має обговорити порятунок пабів як пріоритет. Ви можете зробити свій внесок, випивши якісне пиво!”.

Коментувати

Останні новини