Українське пиво

Наступного тижня починається “Тиждень бочкового елю” в Лондоні

Автор: Олег Пивнюк
Тиждень бочкового елю

Залишилося кілька днів до Тижня бочкового елю, святкування британського національного напою, який пройде з 22 вересня по 2 жовтня.

У організаторів є оновлений веб-сайт, на якому представлено ідеї як для пивоварів, так і для власників пабів, які допоможуть їм отримати максимальну користь із заходу. Адреса сайту: caskaleweek.co.uk

В об’єднанні з Британською асоціацією пива та пабів, UKHospitality та Британським інститутом утримання готелів, “Тиждень бочкового елю” співпрацює з броварнями та пабами і підтримує їх, організовуючи заходи, що спонукають клієнтів відкривати для себе бочковий ель та закохуватися в нього.

Пивоварням і пабам рекомендується брати участь у кампанії, щоб максимізувати рекламу своїх заходів і рекламних акцій, присвячених бочковому пиву.

Пол Нанні, директор Cask Marque, компанії, яка організувала “Тиждень бочкового елю”, сказав: “Тиждень бочкового елю важливий як для бочкового пива, так і для пабів. Адже останній етап процесу бродіння справжнього елю відбувається в пабі. Ми хочемо відзначити паб як центр спільноти. Зараз як ніколи важливо підтримувати гостинність і заохочувати людські зв’язки. Ми вважаємо, що паб відіграє в цьому важливу роль, і Тиждень бочкового елю не лише знайомить нових шанувальників пива з фантастичною традицією бочкового пива, а й спонукає їх відвідувати й підтримувати місцеві броварні, паби та паби в їхній місцевості”.

Він додав: “Минулий рік був нашим найуспішнішим заходом на сьогоднішній день: понад 32 мільйони людей взяли участь у #CaskAleWeek. Понад 150 різних пивоварень і груп пабів брали участь у заходах, рекламних акціях або ділилися інформацією у своїх соціальних мережах. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість провести для клієнтів ще успішніший Тиждень бочкового елю у 2022 році, залучити більше споживачів і поширити інформацію про свіже бочкове пиво”.

Тиждень бочкового елю розпочнеться з семінару під назвою “Майбутнє бочкового пива”, що пройде у відремонтованому залі Brewer’s Hall у Лондоні 22 вересня.

Коментувати

Останні новини