Українське пиво

Пивоварня German Kraft проводить свій Октобефест у Лондоні

Автор: Олег Пивнюк
Kraft святкує Октобефест у Лондоні

Німецька пивоварня German Kraft, що базується в Лондоні, проведе святкування Октоберфесту протягом чотирьох вихідних.

Після минулорічного успіху фестивалю, цьогоріч Kraft фестує ще більше, проводячи гуляння з 23 вересня до 16 жовтня у трьох своїх філіях.

Заходи в Elephant and Castle відбуваються з 23 по 25 вересня і з 7 по 9 жовтня. Розташований усередині гігантського ринку продуктів харчування і напоїв Mercato Metropolitano, це буде великий фестиваль з німецькими сосисками і кренделями, а також більш ніж 12 сортами крафтового пива, яке подають у літрових кухлях.

Якщо ви хочете справжнього німецького крафтового пива, але віддаєте перевагу сімейній атмосфері, вирушайте в Mayfair з 30 вересня по 2 жовтня. Ви можете просто насолодитися пивом в унікальній церковній обстановці на Меркато Мейфер.

Трохи традиції з родзинкою: відвідайте Kraft Dalston з 14 по 16 жовтня, де відвідувачі зможуть поєднувати незвичайну корейську кухню зі свіжим німецьким пивом. Сюди входять спеціальні фестивальні страви Amber Oktoberfest Lager і Dry Hopped Doppel Pils. Саундтрек буде від німецької класики 80-х, що переходить вечорами в німецьке техно.

Коментувати

Останні новини