Українське пиво

Пивоварня Shepherd Neame створює паб для собак

Автор: Олег Пивнюк
Вівчарка Нім створює спливаюче «паб» для собак

Цього тижня Shepherd Neame збирається запустити свій перший собачий паб на щорічній виставці собак Paws in the Park у Кенті.

“Паб” під назвою “Собака і ведмідь” працюватиме на дводенному заході в Kent Showground у Детлінгу, недалеко від Мейдстона, у суботу та неділю 17 і 18 вересня.

Власники собак зможуть отримати у свої лапи бандани для собак Shepherd Neame, випущені обмеженим тиражем, і керамічні миски для собак. Бандани з вишитим логотипом броварні бувають червоного, синього та зеленого кольорів, середнього та великого розміру, з петлею на комірі або зав’язкою на спині.

Також буде частина стенду, де власники та їхні собаки зможуть зробити селфі. Чотири подарункові карти Shepherd Neame на 50 фунтів стерлінгів (приблизно 2200 грн) будуть розіграні за найкращі публікації в соціальних мережах за вихідні (відзначте @shepherdneame в Instagram або Facebook).

Пивоварня продемонструє свою нову лімітовану серію ласощів для собак Shepherd Neame, виготовлених із дробини, отриманої в процесі пивоваріння. Ласощі були створені спільно з компанією Tunbridge Wells Dog Biscuit Company і будуть доступні для продажу в “пабі”, а собаки можуть “спробувати, перш ніж купити”. Вони продаватимуться разом із новою керамічною мискою для собак Shepherd Neame, випущеною обмеженим тиражем.

Зголоднілі цуценята також зможуть перекусити морозивом Jude’s для собак. Виготовлене з безпечних для собак інгредієнтів, воно створене на рослинній основі та містить справжнє фруктове пюре, продається в баночках по 100 мл зі смаком полуниці, яблука або банана.

Власникам собак з гарною поведінкою також буде дозволено в “Собаці і ведмеді” купити і забрати з собою трохи відзначеного нагородами пива Shepherd Neame.

Джоанна Річардсон, директор з маркетингу та комунікацій Shepherd Neame, сказала: “Ми дуже раді запуску нашого першого “пабу” для собак у Paws in the Park! Shepherd Neame пишається своїм доброзичливим ставленням до собак, тож це також чудова можливість спонукати людей відвідати наші об’єкти зі своїми чотирилапими друзями”.

Коментувати