Українське пиво

Тріо медалей World Beer Awards для Badger Beers

Автор: Олег Пивнюк
Тріо медалей World Beer Awards для Badger Beers

Сімейна пивоварня Badger Beers у Дорсеті святкує: три сорти пива здобули медалі на World Beer Awards.

Судді відзначили як визнані елі, так і нещодавні інновації від Badger. Медалі World Beer Awards отримали:

  • Golden Glory, яке отримала золото в номінації «Ароматизоване пиво». Golden Glory — це золотистий ель із вмістом 4,5% персикового смаку з освіжаючими фруктовими та флористичними нотами.
  • Milk Made, який отримав срібло в категорії “Ароматизований стаут і портер”. Випущений у 2020 році як частина інноваційної програми, Milk Made — це стаут 5,2% ABV з нотками шоколаду, ванілі та кокоса. Випускається в пляшках по 500 мл і банках по 440 мл.
  • Blandford Fly отримав бронзову нагороду в категорії ароматизованого пива з травами і спеціями. Один з найвідоміших сортів пива Badger, The Blandford Fly, — це золотий солодкий і пряний 5,2% пива з освіжаючим смаком імбиру з відтінками солодкої іриски. Випускається у банках по 500 мл.

Джайлз Маунтфорд, менеджер з маркетингу напоїв у Badger Beers, сказав: «Ми дуже раді цим останнім нагородам, які продовжують серію нагород для нашого асортименту пива, зокрема на International Brewing Awards 2021. Ми продовжуємо розробляти нове, сучасне та інноваційне крафтове пиво, таке як Milk Made, яке доповнює нашу міцну силу як пивовара вишуканого традиційного пляшкового та бочкового елю. Наша пивоварна команда має ще багато інновацій у розробці, тому ми з нетерпінням чекаємо встановлення ще більшої трофейної шафи в пивоварні в Блендфорд Сент-Мері з часом».

Коментувати