Українське пиво

Пиво для перевірки наслідків ковіду

Автор: Олег Пивнюк
Matilda Bay Wheat Ale

Австралійська крафтова пивоварня Matilda Bay у співпраці з Howatson+Company запустила “Нешвидкий тест на смак”, щоб допомогти австралійцям визначити, чи повернувся їхній смак після COVID-19.

Цей “тест” був створений для просування нового сорту Aussie Wheat Ale, легкого та пікантного пива з нотками севільського апельсина та м’якоті мандарину.

На відміну від звичайного експрес-тесту на ковід, “не експрес-тест” від Matilda Bay поставляється з банкою пива Aussie What ale, разом з інструктивною дегустаційною картою, яка допомагає користувачам визначити, чи можуть вони знову оцінити смак.

Щоб перевірити рецептори, потрібно продегустувати пиво і спостерігати, чи відчуває людина ноти маракуї, пшениці, зацукрованого апельсина та лимонну кислинку. Якщо дегустатор відчуває всі ноти, то із смаком все гаразд.

Емі Кірні, бренд-менеджер Matilda Bay, каже: “Наш новий сорт Aussie Wheat Ale був розроблений, щоб подарувати австралійцям смак, який вони ніколи не куштували раніше. Він легший і пікантніший за традиційний європейський пшеничний еля, і ми знали, що нам потрібна кампанія, в якій героєм стане його унікальний та чудовий смак. Нам дуже сподобалося знову працювати з командою Howatson+Company, щоб запустити наш новий продукт розумним способом, який використовує справді актуальну культурну тему”.

Matilda Bay Wheat Ale вже доступний у магазинах Dan Murphy’s та BWS по всій Австралії та онлайн.

Коментувати

Останні новини