Українське пиво

Radeberger закриває пивоварню у Франкфурті

Автор: Олег Пивнюк
Radeberger закрывает пивоварню во Франкфурте из-за ее неэффективности

Найбільша в Німеччині приватна пивоварна група Radeberger закриває завод Binding Brauerei у Франкфурті. Причина – неоптимальне використання потужностей заводу і його неприбутковість.

Завод зупинить виробництво і розлив пива не пізніше жовтня 2023 року. Усі бренди – зокрема Binding і Henninger – вироблятимуть на інших майданчиках групи, наприклад, на пивоварні Tucher у Нюрнберзі. При цьому експерти побоюються, що два традиційні франкфуртські бренди можуть “не витримати переїзду”.

“Тривалий час ми боролися за збереження пивоварні Binding, але не змогли знайти альтернативу на тлі кризи і різкого зростання витрат”, – повідомив Гвідо Мокель, представник Radeberger Gruppe.

Ідея закрити пивоварню у Франкфурті та використати ділянку в одному з найпопулярніших районів міста для житлової та офісної забудови з’явилася 15 років тому. Тоді завод хотіли перенести на 13 км, але планам завадила фінансова криза.

Закриття торкнеться 150 співробітників. Частину людей переведуть на інші заводи або в офіс, комусь запропонують вийти на пенсію або змінити місце роботи.

Коментувати

Останні новини