Українське пиво

Пивоварня Binding у Франкфурті закривається

Автор: Олег Пивнюк
Пивоварня Binding

У зв’язку зі зростанням цін на енергоносії відома традиційна пивоварня, яка працювала з 1870 року, змушена закритися.

Група компаній Radeberger зіткнулася з великими збитками. Традиційна пивоварня Binding у Франкфурті може закритися. Виробництво на майданчику в районі Заксенхаузен має бути повністю зупинено до жовтня 2023 року.

“Radeberger Gruppe припинить виробництво і розлив на своєму франкфуртському майданчику, тобто на броварні Binding, не пізніше жовтня 2023 року і поступово переведе вироблені там марки і обсяги на інші майданчики”, – оголосила Radeberger Gruppe, що входить до групи Oetker.

Для 150 співробітників, яких це торкнеться, будуть знайдені “по можливості соціально прийнятні рішення”. Наприклад, неповний робочий день для літніх співробітників або робота на інших підприємствах групи.

Про майбутнє закриття підприємства працівники були проінформовані в листі, направленому співробітникам. У листі керівництво запевняє, що спільно зі співробітниками велися пошуки альтернативних варіантів. Але в підсумку не було знайдено “довгострокового життєздатного” рішення.

Пивоварня Binding у Франкфурті: історія

У зв’язку з різким зростанням цін на сировину, енергію та логістику пивоварна група вже ухвалила рішення про підвищення цін на своє пиво. Однак цього виявилося недостатньо, щоб протистояти кризі в довгостроковій перспективі. Різке зростання витрат – це труднощі, з якими німецькі пивовари просто не можуть змагатися.

Для Radeberger Group закриття традиційної пивоварні означає відмову від одного з її материнських пивоварних заводів. Компанія, що з’явилася 1870 року в старому місті Франкфурта, протягом 20-го століття перетворилася на найбільший франкфуртський пивний бренд. Побудована в 1950-х роках пивоварня з яскравими вікнами на Дармштадтер Ландштрассе є архітектурним символом зростання того часу.

1953 року харчова компанія Oetker стала власником Binding і згрупувала свій пивний підрозділ навколо флагмана у Франкфурті. Починаючи з кінця 1960-х років, компанія скуповувала численних регіональних і надрегіональних виробників пива. І, таким чином, перетворилася на найбільшу пивоварню в Гессені. Експансія досягла свого піку 2001 року, коли компанія Binding поглинула свого найбільшого місцевого конкурента Henninger, об’єднавши в такий спосіб два найбільших пивних бренди під одним корпоративним дахом.

Коментувати

Останні новини