Українське пиво

Inspirer pale ale робить більшість чудових британських інгредієнтів

Автор: Олег Пивнюк
Inspirer pale ale робить більшість чудових британських інгредієнтів

Inspirer, Black Sheep Brewery, взятий на класичний британський блідий ель, є його останнім обмеженим виданням, доступним з 4 липня

У варінні 4,3% ABV використовуються найкращі інгредієнти Великобританії, які поєднують тонкий трав’янистий аромат і освіжаючий цитрусовий відтінок з легкою хлібною основою. Суміш ароматного британського хмелю, включаючи Whitbread Golding Variety, надає чистий гіркий смак.

Джонні Кіркхем, керівник відділу продажів і маркетингу Black Sheep Brewery, сказав: «Нарешті настало літо, і останнє доповнення до нашого асортименту бочкового пива не могло прийти в кращий час. Смачний блідий ель Inspirer робить ідеальну пінту для будь-якого любителя пива, щоб насолодитися липневим сонцем.

«Цей рік знаменує собою велику віху для пивоварні, оскільки ми святкуємо наш 30-й день народження. Пивоварня Black Sheep Brewery була побудована для того, щоб подавати квінтесенцію британського бочкового пива, тому було зрозуміло, що брати класичний пейл-ель преміум-класу лише в 2022 році, через 30 років з моменту нашого заснування, і якраз вчасно до найтеплішого літа в історії».

Inspirer — шосте пиво, яке буде випущено в асортименті сезонного бочкового пива Black Sheep на 2022 рік, його найбільшого сезонного календаря. Він наслідує останні випуски, такі як Velo, солодка і тонко пряна суміш цитрусових і коріандру, і Adventurer, перший в історії пивоварні IPA West Coast в бочці.

Коментувати

Останні новини