Українське пиво

Чи повинні британські паби закритися після смерті королеви Єлизавети ІІ?

Автор: Олег Пивнюк
Queen Elizabeth II

Громадськість обговорює питання закриття пивних закладів під час 10-денного офіційного трауру, оголошеного в країні після смерті королеви Єлизавети ІІ.

План під назвою “Операція Лондонський міст”, який діє з 1960-х років, передбачає 10-денний офіційний траур, який розпочнеться сьогодні, після чого відбудеться державний похорон, хвилина мовчання і коронація принца Чарльза в якості короля.

Похорон Королеви, ймовірно, відбудеться через дев’ять днів після її смерті і завершиться національним днем жалоби.

Що стосується пабів і ресторанів, то окремі власники вирішують, чи залишатися їм відкритими, чи дозволити своїм командам і персоналу вихідний протягом 10-денного трауру або навіть у день похорону. Якщо паб бажає закрити свої двері на знак поваги в будь-який момент, це залежить від власника.

Однак, паби, як один з давніх британських закладів, вважаються найкращим місцем для вшанування пам’яті під час підняття келихів на честь 70-річчя правління Королеви. Паби та бари також можуть змінити свою звичайну пропозицію, щоб дати гостям можливість підняти келих з тим, що, на їхню думку, відповідає як настрою нації, так і повазі до покійної Королеви.

Оскільки острів Мен вважається залежною територією Британської Корони, паби по всьому острову будуть зачинені на 24 години з п’ятниці 9 вересня до суботи 10 вересня.

Про це повідомила Британська асоціація пива і пабів (BBPA): “У найближчі дні ми будемо працювати з пабами і пивоварами нашої країни, щоб віддати данину поваги в громадах по всій країні”.

Коментувати