Українське пиво

Продажі напоїв у Британії значно нижчі за очікуваний рівень

Автор: Олег Пивнюк
Продажі напоїв "значно нижчі за очікуваний рівень"

Продажі напоїв у магазинах минулого тижня були практично такими ж, як і влітку 2021 року, і значно відставали від показників до пандемії трирічної давнини, показують останні дані CGA by Nielsen IQ Drinks Recovery Tracker.

Після вдалого початку серпня у другій половині місяця умови для закладів стали набагато складнішими, і середні продажі за сім днів до суботи, 27 серпня, зросли лише на 0,5% порівняно з відповідним тижнем рік тому.

Торгівля впала на 13% порівняно з тим самим тижнем 2019 року, хоча ця цифра спотворена через святкові вихідні в серпні, які припали на цей період.

Продажі напоїв коливалися протягом минулого тижня, випереджаючи 2019 рік двозначними цифрами у вівторок і середу, але відстаючи в п’ятницю та суботу.

Усі п’ять ключових категорій напоїв були значно нижчими за рівень трирічної давнини, хоча безалкогольні напої (зниження на 9%) і пиво (зниження на 10%) виявилися кращими, ніж вино (зниження на 16%), сидр (зниження на 19%) і міцні алкогольні напої ( знизився на 26%).

«Святочні вихідні ускладнюють порівняння, але очевидно, що продажі напоїв значно нижчі від очікуваного рівня — особливо якщо взяти до уваги наслідки інфляції», — сказав Джонатан Джонс, керуючий директор CGA у Великобританії та Ірландії. «Оскільки розпродажі у вихідні дні особливо низькі, ми цілком можемо спостерігати наслідки того, що споживачі стають більш обережними у своїх витратах на власний розсуд. Локальний бізнес повинен бути на висоті своєї гри, щоб забезпечити зростання в останні чотири місяці року, і цей сектор потребує та заслуговує на належну державну підтримку для стрімкого зростання витрат, щоб витримати його в ці важкі часи».

Коментувати