Українське пиво

Засновник BrewDog попросив нового прем’єр-міністра допомогти пивоварам та пабам

Автор: Олег Пивнюк
Засновник BrewDog попросив нового прем'єр-міністра допомогти пивоварам та пабам

Генеральний директор BrewDog Джеймс Уотт закликав розглядати енергетичну кризу як «нову хвилю коронавірусу» і виділив основні кроки, які британський уряд має вжити якнайшвидше.

Шотландський пивовар опублікував у соціальних мережах пост, у якому докладно розглянув проблеми, з якими стикаються пивовари та оператори HoReCa. За словами Уотта, пандемія показала, що уряд може допомогти підприємствам та споживачам. «Це був важкий час, але він довів, що наша влада вміє оперативно приймати правильні рішення».

Глава BrewDog також намітив п’ять кроків, які має зробити новий прем’єр-міністр Ліз Трасс, щоб допомогти сектору:

  • Скасувати підвищення страхових внесків для роботодавців.
  • Скасувати податок на комерційну нерухомість або скоротити платежі щодо нього.
  • Дати річне відстрочення із виплати ПДВ.
  • Полегшити процедуру видачі державних кредитів компаніям та закладам.
  • Почати контролювати ціни на електроенергію.

«На мене краще витрачати гроші на підтримку бізнесу та допомагати їм керувати витратами у довгостроковій перспективі, ніж виплачувати допомогу по безробіттю та дивитися, як сотні підприємств закриваються на очах. Справа за новим прем’єр-міністром», — додав Уотт на закінчення. Сама броварня BrewDog вже закрила шість закладів у Британії. Понад 70 відсотків британських пабів бояться, що можуть закритися взимку, якщо влада не вживе жодних заходів у зв’язку зі зростанням цін на енергоносії.

Раніше до уряду з проханням про допомогу звернулися представники найбільших пивоварень та мереж пабів, а також галузевих об’єднань пивоварів та громадського харчування.

Коментувати