Українське пиво

Найбільша у світі пивна компанія розробила найлегшу у світі пивну пляшку

Автор: Олег Пивнюк
Самая легкая бутылка

Компанії AB InBev, виробнику таких популярних пивних брендів, як Budweiser, Stella Artois, Corona, Beck’s та Leffe, вдалося зменшити вагу стандартної пляшки пива з довгим горлом зі 180 до 150 грамів, що є інновацією в пакуванні, яка скорочує викиди CO2 на 17% з кожної пляшки.

“Полегшення ваги наших пляшок є пріоритетом для AB InBev протягом багатьох років, і ця нова, більш легка пляшка є важливим екологічним і технологічним проривом, що дозволяє нам зменшити вуглецевий слід від скляної пляшки”, – сказав Фредерік Де Грааф, директор з розвитку пакувальних технологій AB InBev.

“Цей успіх є результатом інтенсивної співпраці з нашими зовнішніми партнерами по виробництву скла, обміну знаннями та спільної роботи над новими покриттями для скла, новими покриттями для скляних форм, а також над сучасними методами виробництва для зміцнення скла”.

З огляду на те, що на пляшки припадає близько 50% вуглецевого сліду її продукції, AB InBev стверджує, що використання нових полегшених пляшок з довгим горлом було б еквівалентно зняттю з доріг 62 000 автомобілів з точки зору річного обсягу викидів CO2.

Але, за даними Packaging Europe, ця розробка не обійшлася без проблем.

“Якість і безпека не підлягають обговоренню, і всі нові інновації в пакуванні проходять ретельне тестування, перш ніж вони можуть бути випущені на ринок”, – сказав Де Грааф. “При зменшенні ваги пляшки ми зіткнулися з проблемами міцності – пиво, звичайно ж, є газованим напоєм, і внутрішній тиск може підвищуватися через розширення газу при певних теплових умовах. Ми також повинні були враховувати швидкість наших ліній розливу, що спричиняє високі ударні навантаження на пляшки. Зрештою, поєднання найсучаснішого обладнання, кваліфікованих операторів та вдосконалення процесів допомогло нам досягти цієї інновації”.

Компанія Anheuser-Busch InBev, яка взяла на себе зобов’язання скоротити викиди CO2 на 25% до 2025 року, планує випустити нову пляшку спочатку в Європі.

Коментувати

Останні новини