Українське пиво

На росії перестануть виробляти пиво Leffe

Автор: Олег Пивнюк
У Росії перестануть виробляти пиво Leffe

Пивоварна компанія AB InBev Efes (бренди Hoegaarden, Stella Artois, Velkopopovick Kozel) призупинила виробництво пива Leffe на росії, повідомили в компанії.

“AB InBev Efes є спільним підприємством на території рашки, в якому AB InBev не є контролюючим акціонером, і зараз між сторонами продовжуються активні переговори про майбутній продаж AB InBev своєї неконтролюючої частки турецькому партнеру Anadolu Efes”, – сказали в прес-службі.

«Як було оголошено раніше, призупинення дії ліцензії на виробництво та продаж деяких брендів на росії може стати частиною потенційної угоди. У міру продовження переговорів було ухвалено рішення про зупинення виробництва бренду Leffe на росії», – додали там.

Там також нагадали, що раніше AB InBev заявляла, що відмовляється від усіх фінансових надходжень від частки в російському спільному підприємстві, де вона є неконтролюючим партнером. Таким чином, AB InBev знецінила свою частку в AB InBev Efes у розмірі 1,1 мільярда доларів, що було відображено у фінансовій звітності за перший квартал 2022 року як результат від знецінення інвестицій в асоційовані підприємства.

Коментувати

Останні новини