Українське пиво

Abinbev Efes Україна

Abinbev Efes Україна

ПРАТ “АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА” — український підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev, а також найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes. Компанія є лідером на українському ринку пива з 2000 р.  та  об’єднує Чернігівську, Харківську і Миколаївську броварні.

Портфель пивних брендів компанії складається із глобальних брендів: BUD, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних: Hoegaarden, Leffe, Staropramen, Taller, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, а також локальних: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».

Anheuser-Busch InBev (Euronext: АВІ) — світовий лідер пивоваріння, яка входить до п’ятірки найбільших виробників споживчих товарів. Відданість AB Inbev традиціям і якості бере початок з пивоварні «Ден Хорн» в Левені (Бельгія), починаючи з 1336 року, а новаторський дух від Anheuser&Co, заснованій у 1852 році в Сент-Луїсі (США).

Глобальними пивними брендами компанії є: Budweiser, Corona Extra, Stella Artois, міжнародні бренди – Beck’s, Leffe, Hoegaarden та лідери локальних ринків – BUD Light, Skol, Brahma, Antarctica, Quilmes, Victoria, Modelo Especial, Michelob Ultra, Harbin, Sedrin, «Чернігівське», «Клинское», «Сибирская Корона», Cass, Jupiler.

Історія:

1996 — Запуск бізнесу в Україні. Чернігівський пивкомбінат «Десна» першим став частиною «Interbrew» (Бельгія)
1999 — Приєднання Миколаївського пивзаводу «Янтар» до групи «Interbrew»
2000 — Харківський пивзавод Рогань приєднався до компанії «Interbrew» в 2000 р. Це був останній етап організації «САН Інтербрю Україна».
2006 — Злиття ЗАО Пивкомбінат «Десна», ОАО “Пивзавод «Рогань» і ОАО “Пивзавод «Янтар», та формування єдиної юридичної особи ВАТ «САН ІнБев Украина». Ці пивкомбінати були реорганізовані в безбалансові відділення ВАТ «САН ІнБев Україна».
2018 — злиття бізнесів бельгійської AB InBev та турецької Anadolu Efes на території України та росії. Зміна назви «САН ІнБев Україна» на ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА».

Асортимент пива пивоварні “Abinbev Efes Україна”

1 comment

  • “Білий ведмідь” – “Полярне” – надзвичайно смачне . Поки що. Як далі буде – побачимо. Маючи багаторічний досвід вживання пива, скажу, що воно надзвичайне. Спробуйте втримати марку. З українських пив на сьогодні це найкраще. Браво пивоварам!!!!

Останні новини