Українське пиво

Броварня Десна

Чернігівський пивкомбінат «Десна» — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Чернігові. Безбалансова філія одного з найбільших виробників пива України АбІнБев Україна, що належить лідеру світового пивного ринку корпорації Anheuser-Busch InBev.

Історія пивкомбінату

Чернігівська броварня була побудована у 1976 році з використанням чеських технологій. Броварня стала основним виробничим підрозділом Чернігівського виробничого об’єднання пиво-безалкогольної промисловості Держагропрому СРСР, продукція якої, продавалася на території Чернігівщини і транспортувалася в сусідні Київську, Сумську та Брянську області.

Сьогодні тут працює понад 350 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а щодня може розливатися більше 1,45 млн. л. пива. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі торгівельні марки пива в Україні.

Броварня має свої глибоководні свердловини та новітні очисні споруди. Чернігівська броварня має ліцензію на виробництво пива Beck’s, що випускається за німецьким законом про чистоту пивоваріння.

Продукція Черніговської броварні

На даний момент чернігівська філія компанії варить такі сорти як: «Stella Artois Світле», «Staropramen Cвітле», «Staropramen Пшеничне», Taller, Taller Maibock, Beck’s, «Чернігівське Світле», «Чернігівське Міцне», «Чернігівське Біле», «Чернігівське Lager», «Рогань Традиційне Світле», «Хмелевус».

Асортимент пива пивоварні “Броварня Десна”

Коментувати

Останні новини