Українське пиво

Броварня Рогань

Харківська броварня Рогань – підприємство харчової промисловості України,  що належить одному з найбільших виробників пива України САН ІнБев Україна, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Харків.

Харківська броварня Рогань заснована у 1989 році на південно-східних околицях міста Харкова. Площа, яку займає броварня, складає 13 гектар. Спочатку броварня випускала безалкогольні напої, а з 3 грудня 1992 року почалося виробництво пива. У січні 1993 року перша партія пива «Жигулівське» надійшла у продаж.

У 1998-му році на території броварні була пробурена свердловина артезіанської води глибиною 700 м. В наслідок цього вода з цього джерела стала поставлятися цистернами в усі райони міста з метою комерційної реалізації. Вона отримала назву «Вода Роганська» або «721».

Сьогодні на броварні працює понад 300 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, а потужність броварні складає – 5,6 млн. л в рік. Саме завдяки щоденній праці експертів та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі українські торгові марки пива.

Броварня має впроваджені та сертифіковані систему управління безпечністю харчових продуктів (Система НАССР) відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007 та систему менеджменту якості, яка відповідає ISO 9001:2008.

Продукція:

Асортимент пива пивоварні “Броварня Рогань”

Коментувати

Останні новини