Українське пиво

ТОВ Бердичівський пивоварний завод

ТОВ Бердичівський пивоварний завод – підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Бердичеві Житомирської області.

Перші згадки про броварське виробництво у Бердичеві, який на той час входив до Волинської губернії, датуються 1798 роком. Історія ж броварного виробництва на вулиці Білопільській (нині вул. Європейська) бере свій початок у 1861 році, коли чеській колоніст Станіслав Емануїлович Чеп придбав на ній ділянку землі та збудував пивоварний завод, до складу якого увійшли виробничі цехи та артезіанська свердловина. Броварня стала четвертим підприємством цього профілю у місті.

Значне розширення виробничих потужностей на пивоварному заводі відбулося ще за довоєнних п’ятирічок. У 1962 році на базі підприємства збудовано перший у СРСР цех хмелевих екстрактів потужністю 160—180 т на рік. За впровадження хмелевих екстрактів та застосування їх у виробництві у 1975 році Бердичівському пивзаводу було надано статус «еспериментального».

З початком процесу роздержавлення Бердичівський пивзавод було реорганізовано в орендне підприємство, а 1 березня 1995 року підприємство було приватизоване з утворенням на його базі відкритого акціонерного товариства. З метою підвищення якості та збільшення обсягів виробництва на підприємстві проведено низку реконструкцій. Збут орієнтований у першу чергу на регіональний ринок Житомирщини.

Підприємство є регулярним учасником професійних конкурсів пива, за час участі у яких продукція ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» отримала понад 30 нагород. Продукція підприємства визнавалася лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості «100 найкращих товарів України». Голова правління ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» Л. Р. Ліпецький — кавалер ордена «За заслуги» III ступеня.

Продукція ТОВ Бердичівський пивоварний завод:

Асортимент пива пивоварні “ТОВ Бердичівський пивоварний завод”

Коментувати

Останні новини