Українське пиво

ЗАТ «Лиспи». Лисичанський пивоварний завод

ЗАТ Лиспи Лисичанський пивоварний завод — підприємство харчової промисловості України, що працює у галузі броварства. Розташоване у місті Лисичанську Луганської області. Входило до числа ініціаторів об’єднання незалежних броварень Українська пивна група.

Лисичанський пивоварний завод був введений в експлуатацію 1972 року як виробниче підприємство Ворошиловградського (нині — Луганськ) пивоб’єднання Держагропрому УРСР. Підприємство було збудоване із застосуванням чеських технологій та мало виробничу потужність 2 мільйони декалітрів пива на рік.

1994 року пивзавод було приватизовано зі створенням закритого акціонерного товариства Лиспи (Лисичанське пиво), виробничі потужності було поступово модернізовано. 2005 року асортимент продукції підприємства було суттєво змінено за рахунок започаткування нового пивного бренду — «Душа пивовара». Станом на 2007 рік основними власниками акцій підприємства були зареєстровані в офшорних зонах компанії DRGN Limited та Progress Marketing.

У той же період ЗАТ Лиспи виступило одним зі співініціаторів створення об’єднання регіональних броварень України Українська пивна група, яке ставило на меті консолідацію зусиль для досягнення сукупної ринкової частки на рівні 5%. У повній мірі ініціатива реалізована не була, однак згодом Лисичанський пивзавод отримав можливість випуску пива під торговельними марками інших броварень-учасників ініціативи, які на той час припинили випуск власної продукції.

Продукція ЗАТ Лиспи:

 • Душа Пивовара
  Душа Пивовара Світле
  – Душа Пивовара Преміум
  – Душа Пивовара Міцне
 • СІЧ
  – Січ Жигулівське
  – Січ Жигулівське Спеціальне
  – Січ Жигулівське Світле
  – Січ Лагер
  – Січ 95
  – Січ Московське
  – Січ Медове
  – Запорізька Січ
  – Січ Чумацьке
 • Діміорс
  – Діміорс Віденське
  – Діміорс Мюнхенське
  – Діміорс Південна Баварія

Асортимент пива пивоварні “ЗАТ «Лиспи». Лисичанський пивоварний завод”

1 comment

 • Пиво дійсно чудове, коштував його до того моменту,як воно з’явилося по всій Україні, але проблема, коли купуєш пиво в магазині при “Лиспи” то воно шикарне, але купіть його в Луганській області на розлив і все , з “горшка” не злізете дня два!!!
  Тому по всій Луганській області в кабаках ви його не знайдете!!!
  Питання: – “Чому”???

Останні новини