Українське пиво

Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine

Київський пивоварний завод — підприємство харчової промисловості України, зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Києві. Входить до складу Carlsberg Ukraine, одного з найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні. За інформацією власника Київський пивзавод є найсучаснішим пивоварним заводом у Європі.

Київський пивоварний завод був офіційно відкритий 7 червня 2004 року і на сьогодні він є найсучаснішим пивоварним заводом в Україні. Загальна сума інвестицій, спрямованих на будівництво заводу, склала більше 68 млн. доларів США. У ньому втілилися найбільш передові світові інновації в пивоварінні та будівництві. На заводі встановлено новітнє обладнання пивної промисловості виробництва Бельгії, Німеччини та Швейцарії. А сам технологічний процес побудовано з урахуванням останніх технологій енергозбереження, охорони здоров’я та навколишнього середовища. Перевагою Київського пивоварного заводу є зручне і функціональне планування приміщення. Потужність виробництва Київського пивоварного заводу складає 473 млн літрів пива на рік. Кількість працівників заводу – більше 400 осіб.

На Київському заводі впроваджені і успішно функціонують система менеджменту якості ISO 9001:2008, система менеджменту навколишнього середовища ISO 14001:2004, системи менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2005 (включаючи систему НАССР).

За результатами аудиту в серпні 2013 року Київський завод першим у Східній Європі та четвертим у Групі Carlsberg отримав сертифікат, що підтверджує відповідність системи харчової безпеки високим вимогам FSSC 22000:2011.

FSSC 22000 – це схема сертифікації для виробників харчової продукції, яка включає вимоги стандартів ISO 22000:2005 та ISO/TS 22002-1:2009, узгоджена і затверджена GFSI (Global Food Safety Initiative). Наявність сертифіката FSSC 22000:2011 є вимогою глобальних мереж роздрібної та оптової торгівлі, таких як Metro Cash&Carry, Auchan та інших.

Пивні бренди заводу:

ТМ «Славутич ICE»
ТМ «Арсенал»
ТМ «Carlsberg»
ТМ «Хмільне»
ТМ «Львівське»
ТМ «Tuborg»
ТМ «Балтика»
ТМ «Zatecky Gus»

Асортимент пива пивоварні “Київський пивоварний завод Carlsberg Ukraine”

Коментувати

Останні новини