Українське пиво

Львівська пивоварня Carlsberg Ukraine

Львівська пивоварня була заснована монахами у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького. І з того часу підприємство є символом Львова, а пивоварню називають обличчям міста, яке гідно представляло Львів на всіх етапах його розвитку.

Вже в середині 19 століття пивоварня увійшла до трійки кращих броварень Австро-Угорської імперії і стала найбільшим підприємством пивоварної галузі в регіоні. У радянський час підприємство перетворилося у Львівське державне підприємство харчової промисловості «Колос», яке об’єднувало 5 пивоварень Західної України. У 1993 році підприємство було приватизовано, після чого пивоварня стала Відкритим акціонерним товариством «Акціонерна фірма «Колос».

Співпраця з BBH Україна розпочалася в 1999 році. З цього моменту для Львівської пивоварні почався новий етап розвитку: в модернізацію заводу було інвестовано більше 35 млн. доларів США. Також постійно вдосконалюється технологія пивоваріння, якість продукції приводиться у відповідність з найвищими світовими стандартами. Потужність Львівського пивоварного заводу складає 231 млн літрів на рік. Кількість працівників на заводі – 321 особа.

У 2004 році Львівська пивоварня отримала сертифікат на відповідність інтегрованої системи менеджменту та охорони навколишнього середовища міжнародним стандартам ISO 90012000 та ISO 1996. 2005 рік для Львівської пивоварні був ювілейним: найдавнішому пивоварному підприємству виповнилося 290 років. До ювілею на підприємстві було відкрито перший в Україні Музей пивоваріння.

28 квітня 2008 року Львівська пивоварня, перейшла до складу Carlsberg Group.

Пивні бренди Львівської пивоварні

Львівське
Арсенал
Хмільне
Балтика
Zatecky Gus

Асортимент пива пивоварні “Львівська пивоварня Carlsberg Ukraine”

Коментувати