Українське пиво

Карпатська пивоварня “Новотех”

Карпатська пивоварня (СП ТОВ «Новотех») — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива, розташоване у місті Берегове Закарпатської області.

Будівництво одного з найновіших на теренах України пивоварних підприємств розпочалося у Береговому у квітні 1996 року. Вже за рік, у квітні 1997 року броварня випустила першу партію пива. Обладнання для підприємства було поставлене угорською фірмою ZIP bier KFT і перша його продукція була виведена на ринок під торговельною маркою ZIP bier.

1999 року на підприємстві було встановлено лінію з розлива пива у літрові пластикові пляшки оригінальної форми («діжки»), які відтоді стали своєрідною визитівкою берегівських броварів. Випуск пива у пляшках дозволив значно розширити географію продажів продукції.

З метою виходу продукції на міжнародний ринок, 2000 року почалося будівництво нових потужностей. Згодом було розширено географію експорту продукції броварні за рахунок Росії, Ізраїлю, Киргизстану, Данії та Німеччини, а сама броварня отримала свою сучасну назву, «Карпатська пивоварня».

Асортимент пива пивоварні “Карпатська пивоварня “Новотех””

Коментувати

Останні новини