Українське пиво

ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта»

«Пивоварня Зіберта» – дочірнє підприємство корпорації Оболонь, яке знаходиться у м. Фастів та займається виготовленням пива і безалкогольної продукції.

Пивоварний завод у Фастові збудований у 1906 році. Засновниками стали міщанин Юліус Зіберт та прусський підданий Герман Саальман. На той час пивоварня випускала близько 50 тис. дал пива на рік. Фастівське пиво розливалося в бочки і відправлялося до шинків по всій Київській губернії.

Згодом, в 50-х роках завод переобладнали під випуск пива в пляшках, а в період 60-80-х рр. на пивоварні проведено ряд реконструкцій. Останні дозволили покращити якість продукції, збільшити об’єми випуску та розширити асортиментну лінійку. Переломним в історії пивоварні став 1986 рік, коли завод увійшов до складу пивобезалкогольного об’єднання «Оболонь». У цей час на пивоварні  проводиться реконструкція, модернізація технологічного обладнання.

У 2008-2009 рр. у ході масштабного інвестиційного проекту вартістю понад 40 млн. Євро встановлено сучасне німецьке устаткування для виробництва пива: додано нові ЦКТ, побудовано сучасний варильний порядок. В результаті виробничі потужності підприємства збільшені у 12 разів і складають 12 млн. декалітрів пива у рік. Якість продукції, яка виробляється на пивоварні підтверджена міжнародною сертифікацією відповідно до стандартів ISO 9001:2001.

З 2006 по 2008 рік на «Пивоварні Зіберта» створено 160 робочих місць, сьогодні на підприємстві працює 376 чоловік. Продукція заводу експортується на ринки 13 країн світу, зокрема Росії, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великобританії, Німеччини, США.

Пивна продукція підприємства:

Асортимент пива пивоварні “ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта»”

Коментувати

Останні новини