Українське пиво

Ребрендинг ТМ “Оболонь”: світові тренди з українським серцем

Автор: Олег Пивнюк
Ребрединг ТМ "Оболонь"

Компанія “Оболонь” презентує повне оновлення свого флагманського бренду, втілюючи найсучасніші світові тенденції у дизайні та рекламних коммунікаціях. Лаконічний стиль, увага до деталей та стриманна елегантність у кожному елементі – від оновленного логотипу до традиційних написів на етикетці. Легкість, впізнаваємість, преміальність – це нова “Оболонь”.

Бренд оновлює продуктову лінійку та змінює дизайн, щоб впевненно почувати себе серед різноманіття європейських марок. Рік тому на ринок було виведено кардинально новий сорт пива – «Obolon Premium Extra Brew», який все завоював любов українців. Теперь прийшов час оновлення “Оболонь Світле” – найбільш популярного пива в асортименті компанії.

Василь Шилов, директор з маркетингу АО “Оболонь”: “2020 – це новий етап в розвитку бренда “Оболонь”. Ми абсолютно по-новому підійшли до рекламної коммунікації. Зокрема, при розробці ставили задачу створити не класичну рекламу історію про пиво, а показати процес народження продукту як феєричне магічне дійство в стилі музичного кліпа. Новий підхід, новий дизайн – нова “Оболонь”. Адже це бренд, який надихає іти вперед та розвиватися. Протягом майже 40 років наше пиво задає тон на українському ринку. Ми змінюємось, щоб ідти в ногу зі світовими трендами, але при цьому зберігаємо національну ідентичність та наші особливі традиції. Сьогодні “Оболонь” – це сучасна міжнародна марка, відома в багатьох країнах світу, і ми по праву їю пишаємося”.

Ребрединг ТМ “Оболонь” здійснен разом з провідними українськими агенствами. “Оболонь” – це 100% національна компанія, яку знають у світі та є лідером в експорті пива в Україні. Тому для співпраці ми ретельно обираємо топові українські агенства, які креативно втілюють іноземний досвід та мають успішні міжнародні кейси. Дизайн розроблено разом с «Reynolds and Reyner», в портфелі яких майже 150 вдалих проектів для ринків різних країн, тому вони чітко розуміють, що потрібно для успіху на глобальній арені. Телевізійний ролик створено агенством “Кінограф”, багатократним володарем багатьох премій в області маркетингу, коммунікацій і креативного мистецтва. Так у співпраці з кращими розвивається сучасний європейський бренд пива “Оболонь”, який гідно представляє нашу країну на світовому ринку.

Пиво “Оболонь Світле” у новому дизайні вже з’явилося на полицях магазинів, а ТВ-ролик транслюється на провідних національних каналах.

Коментувати

Останні новини