Українське пиво

“Оболонь” запускає франшизу мережі магазинів “О Маркет”

Автор: Олег Пивнюк
Оолонь О Маркет

Корпорація “Оболонь”, одна з найбільших пивоварних компаній в Україні, планує розвивати власну мережу рітейлу “О Маркет” шляхом продажу підприємцям франшизи на право торгівлі її продукцією.

Як повідомляється на сайті Асоціації рітейлерів України, наразі “О Маркет” складається з 22 магазинів у столичному регіоні та Хмельницькій області.

Загалом мережа охоплює 10 міст. При цьому щороку “Оболонь” відкриває по три-чотири нові фірмові магазини без залучення сторонніх інвестицій, а з початку російського вторгнення відкрила два нові.

В “О Маркет” Оболонь презентує три десятки брендів і власних торговельних марок, які формують асортимент майже з 500 товарних позицій одразу з чотирьох сегментів ринку напоїв: пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв (включно з квасом та енергетиками), мінеральної та питної води.

Крім внутрішнього ринку, “Оболонь” постачає продукцію для споживачів ще 70 країн світу. Три з чотирьох пляшок українського пива, що продається за кордоном, виготовлені на заводах корпорації. На території України їх можна придбати виключно в магазинах “О Маркет”.

Інвестування у франшизу “О Маркет” для українських підприємців дає такі переваги: доступ до широкої продуктової лінійки напоїв відомого бренду; сформована у споживачів асоціація з якістю продукції; наявність вільної ніші у містах, оскільки мережа лише починає розвиватися за системою франчайзингу.

Продаж пива найменше постраждав в обсягах реалізації порівняно з іншими алкогольними напоями. Споживання пива також стимулює тренд патріотизму та споживання продукції українських виробників. Тому, незважаючи на всі виклики, ринок пива та напоїв в Україні розвивається, а з появою франшизи” Про Маркет “Вітчизняні інвестори отримують нові можливості для заробітку.

Корпорація “Оболонь” виготовляє пиво, безалкогольні та слабоалкогольні напої, мінеральну воду, снеки, є найбільшим у країні експортером пива. До її складу входять головний завод у Києві та дев’ять підприємств у регіонах країни. Основні пивні бренди – “Оболонь”, Carling, Zlata Praha, Hike premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, “Десант”, “Жигулівське”.

Коментувати

Останні новини