Українське пиво

Оболонь домовилася про постачання пива до Ірландії

Автор: Олег Пивнюк
Оболонь Ірландія

Компанія Barry&Fitzwilliam оголосила про укладання угоди з компанією “Оболонь“, найбільшим вітчизняним виробником напоїв в Україні, внаслідок якої пиво останнього продаватиметься на всій території Ірландії.

“Оболонь” була першою компанією, зареєстрованою зокрема у незалежній Україні – у сертифікаті про приватизацію, виданому Фондом державного майна України, вона позначена як №1.

Будівництво заводу спрямовано забезпечення країни високоякісним пивом, відповідним світовим стандартам. Для допомоги у початковому запуску в країну було запрошено чеських фахівців з пивоваріння, які визначили місце будівництва нового заводу.

Сьогодні пивоварний завод є одним із найбільших у Європі та найбільшою вітчизняною компанією з виробництва напоїв в Україні.

Завдяки угоді з Barry & Fitzwilliam пиво “Оболонь” буде доступне по всій Ірландії. Дистриб’ютор чекає на першу партію в жовтні.

Керуючий директор Майкл Баррі сказав: “Ми дуже пишаємося тим, що беремо участь у цьому підприємстві, і сподіваємося на успішну довгострокову співпрацю з компанією “Оболонь”. Ми раді, що можемо допомогти українській громаді”.

Напад росії на Україну змусив компанію перебудувати свої виробничі процеси і знайти можливість продовжити свою діяльність. Незважаючи на складні умови роботи у воєнний час, Оболонь намагається підтримувати своїх співробітників, надаючи їм роботу та зарплату, а також підтримуючи військових. На сьогоднішній день джерела артезіанської води, які має “Оболонь”, використовуються для розподілу води, включаючи безкоштовні поставки військовим та жителям зруйнованих війною регіонів України.

Оболонь уже надала безкоштовно понад 3 мільйони літрів води. Для продовження цієї діяльності потрібні додаткові кошти. З цією метою “Оболонь” запускає проект, який дозволить людям у всьому світі підтримати броварню.

Щоб надати ще 4 мільйони літрів води, “Оболонь” має намір зібрати 1 мільйон доларів за допомогою 1 пляшки пива – останньої пляшки пива “Оболонь”, звареної у мирній Україні. Остання пляшка “Оболоні” буде виставлена ​​на аукціоні Christie’s у Нью-Йорку, де торги розпочнуться з 1 мільйона доларів.

За кожну пляшку пива “Оболонь”, продану в Ірландії, Barry&Fitzwilliam жертвуватиме частину виручки на користь “Оболоні”.

Коментувати

Останні новини