Українське пиво

У Мукачеві з’явилась нова крафтова пивоварня Heming

Автор: Олег Пивнюк
У Мукачеві з’явилась нова крафтова пивоварня Heming

Нещодавно у Мукачеві з’явилась нова крафтова пивоварня Heming. Тут почали варити пиво під назвою «Heming». Смак пива можна буде спробувати вже найближчим часом, повідомляє сайт Mukachevo.net.

Як розповіли власники заводу, пиво буде традиційно лагерне. Процес його варіння використовує відкрите бродіння в лагерних ваннах, що є особливістю при варці саме чеського лагеру.

Наразі, завод активно працює, усе його обладнання було привезене з Чехії, а за процесом створення пива слідкують професійні пивовари.

Власники зазначають, потужність заводу біля 1 000 000 літрів пива на рік. Це дає змогу видавати до 200 000 пляшок на місяць.

Першу партію свіжозвареного чеського лагеру можна буде спробувати вже в кінці цього місяця. Зараз воно знаходиться на останньому етапі його виготовлення.

За планами, пиво розливатимуть для ресторанів та пабів в КЕГах по 30 літрів, а також у пляшках по 0.33 та 0.5 літра. Також буде можливість придбати сувенірну пляшку ПЕТ в об’ємі 1 літр.

Окрім створення пива у заводу є й інші плани. На його території будують сучасний власний паб та дегустаційний зал. Тут можна буде відпочити з компанією та спробувати свіжозварене пиво.

У майбутньому «Heming» з гордістю представлять на фестивалі «Варишське пиво» у Мукачеві.

«Ми використали всі наші сили, щоби віднайти найкращу технологію, найякісніші імпортні інгредієнти, та найдосвідченіших майстрів пивоваріння для того, аби ми змогли втілити нашу ідею смаку в життя. Надіємось, що саме це пиво стане одним з приводів відвідати наш рідний край та рідне місто Мукачево»

– зазначив керівник проекту Іван Балога.

Коментувати

Останні новини