Українське пиво

ТМ Львівське

Львівське — найстарша марка українського пива, що випускається з 1715 року Львівською броварнею (зараз — ВАТ «Львівська Броварня», що входить до складу пивоварної групи Carlsberg Group). Пиво «Львівське» вариться за традиційним рецептом, що практично не змінювався за всі 300 років існування марки.

Перша промислова броварня на території України з’явилася у Львові в 1715 році, після того, як польський граф Станіслав Потоцький видав ченцям-єзуїтам дозвіл на будівництво броварні в Краківському передмісті Львова. З цього моменту і бере свій початок історія пива «Львівське».

Ченці-броварники значно випереджали цехових майстрів у мистецтві пивоварства, тому пиво, що випускається на заснованій ними броварні, споконвічно відрізнялося високою якістю та відмінним смаком. Для його виготовлення використовували воду з місцевих артезіанських свердловин, високоякісний хміль і ячмінний солод вищого ґатунку. Пиво Львівської броварні швидко стало популярним не тільки на території України, але й у всій Європі,

Пиво «Львівське», як і раніше, вариться за традиційним рецептом з використанням артезіанської води, високоякісного хмілю і ячмінного солоду, і служить еталоном якості та предметом гордості для всієї України.

Пиво «Львівське» представлено такими сортами:

Світле
1715
Міцне
Портер
Різдвяне
Robert Doms Богемський
Robert Doms Віденський
Robert Doms Мюнхенський
Robert Doms Бельгійський

Коментувати

Останні новини