Українське пиво

Запорізький пивоварний завод Carlsberg Ukraine

Запорізький пивоварний завод Carlsberg Ukraine — підприємство харчової промисловості України,  зайняте у сфері виробництва та збуту продукції броварства. Розташоване у місті Запоріжжі. Входить до складу Carlsberg Ukraine, одного з найбільших виробників пива та безалкогольних напоїв в Україні.

Запорізький завод компанії був створений на базі побудованого в 1974 році Запорізького пивзаводу №2. З 1996 року, коли почалася співпраця з BBH Україна, завод носив назву «Славутич». У 2012 році з перейменуванням компанії у Carlsberg Ukraine підприємство також знайшло нову назву.

Починаючи з 1996 року, на підприємстві було встановлено нове обладнання, виготовлене провідними компаніями пивоварної світової промисловості. Завдяки цьому завод став передовим підприємством європейського типу з ефективним виробництвом та високим рівнем автоматизації технологічних процесів.

Визначною подією для запорізького заводу стало отримання сертифікатів міжнародних стандартів ISO 9001 (управління якістю продукції) та ISO 14001 (екологічна безпека підприємства та охорона навколишнього середовища). Отримання сертифікатів ISO стало ще одним підтвердженням того, що компанія продовжує наполегливо розвиватися, постійно піклуючись про якість своєї продукції.

Потужність Запорізького пивоварного заводу на сьогоднішній день становить 407 млн літрів на рік. Кількість працівників на заводі – понад 500 осіб.

Пивні бренди, що випускаються на пивзаводі:

ТМ «Славутич ICE»
ТМ «Арсенал»
ТМ «Жигулівське Запорізького Розливу»
ТМ «Хмільне»
ТМ «Львівське»
ТМ «Tuborg»
ТМ «Балтика»
ТМ «Zatecky Gus»

Асортимент пива пивоварні “Запорізький пивоварний завод Carlsberg Ukraine”

Коментувати

Останні новини