Українське пиво

Славутич ICE. Льодове пиво

Славутич ICE  — легке освіжаюче пиво, зварене за технологією холодної фільтрації, що надає пиву м’якість у смаку, без традиційної пивної гіркуватості. Випускається з 2008 року на заводах компанії Carlsberg Ukraine

Льодове пиво, також відоме як Ice beer — різновид світлого пива низового бродіння (лагерів). Виник як північноамериканський аналог німецького Айсбока та зазвичай відрізняється від інших світлих лагерів підвищеним вмістом алкоголю, що досягається виморожуванням вологи.

Славутич ICE. Льодове пивоКласична технологія виробництва льодового пива передбачає охолодження резервуару з готовим пивом до утворення в ньому кристалів льоду, після чого лід видаляється з рідини механічним способом. Оскільки температура кристалізації води вища за температуру кристалізації спирту, то видалений з напою лід не містить спирту, тобто таким чином його концентрація у пиві підвищується.

Характеристики Славутич Ice:

Сорт: лагер
Колір: світле
Фільтрація: фільтроване
Пастеризація: пастеризованета
Щільність: 11.0%
Вміст алкоголю: 5.5%
Калорійність: 42 ккал на 100 грамів продукту
Склад: вода питна очищена, світлий ячмінний солод, патока мальтозна, ячмінь, хмелепродукти, двоокис вуглецю.

У своєму складі пиво Славутич Ice містить вітаміни групи В, РР, антиоксиданти, органічні кислоти, а також мідь, фосфор, натрій, калій, кальцій та залізо.

Завдяки такому складу напій допомагає правильній роботі серця, покращує процес метаболізму та сприяє виробленню червоних кров’яних клітин.

Під цим брендом також випускаються пивні мікси Славутич ICE Mix Lime та Славутич ICE Mix Cuba Libre.

 

Коментувати

Останні новини