Українське пиво

Броварня Янтар

Броварня Янтар –  підприємство харчової промисловості України,  що належить одному з найбільших виробників пива України САН ІнБев Україна, зайняте у галузі виробництва та реалізації пива. Розташоване у місті Миколіїв.

Миколаївська броварня була побудована у 1973 році за чеським проектом з використанням найбільш досконалих на той час технологій. У 1994 році броварня була приватизована зі створенням акціонерного товариства. Це привернуло іноземні інвестиції, за рахунок яких було проведено реконструкцію виробничих потужностей.

Сьогодні тут працює понад 250 спеціалістів, які добре знають та люблять свою справу, зберегають традіції оригінальгого смаку пива. Саме завдяки щоденній праці і мистецтву миколаївських експертів, та сучасному обладнанню броварні – вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються в найбільш відомі українські торгові марки пива і є змога розливати 60 тис. пляшок на годину. Броварня має свої очисні споруди.

Це єдина броварня в Україні, яка виробляє пиво “Янтар “Адміральське”, пиво “Біла ніч”. Підприємство має впроваджену та сертифіковану систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог ДСТУ ISO 22000:2007.

Продукція:

Асортимент пива пивоварні “Броварня Янтар”

Коментувати

Останні новини