Українське пиво

Перша приватна броварня

ТзОВ ТВК “Перша приватна броварня “Для людей — як для себе!” — підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва та реалізації напоїв натурального бродіння (пива та квасу). Входить в четвірку лідерів пивного ринку України.

Продукція «Першої приватної броварні» представлена в усіх регіонах України, а також експортується майже до десяти країн світу, в тому числі в Казахстан, Білорусь, Польщу, Чехію та Велику Британію. В січні 2013 року ексклюзивний сорт пива від «Першої приватної броварні» – «Бочкове» – став першим українським пивом, яке виробляється за ліцензією закордоном. Ліцензійний розлив стартував в Росії, а згодом розпочався в Білорусі.

«Перша приватна броварня» була створена в 2004 році родиною Андрія Мацоли та залишалася винятково сімейним бізнесом до січня 2012 року. З того часу відбулося злиття компанії з ПБК «Радомишль», який належав міжнародній групі Oasis CIS. У результаті злиття, «Перша приватна броварня» здійснює управління 2-ма пивзаводами — у Львові та в Радомишлі, сумарна потужність яких з другої половини 2016 року становить 2,3 млн гл пива на рік.

Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є українець Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи Oasis CIS. Згідно інформації наведеної у ЄДРПОУ до засновників «Першої приватної броварні» також належить кіпрська компанія «Бонетед Лімітед».

Пивні заводи «Першої приватної броварні» працюють за стандартами броварень Європи. Виробництво пива в Радомишлі сертифіковане за стандартами якості ISO 9001, ISO 20012.

Асортимент пива пивоварні “Перша приватна броварня”

1 comment

Останні новини