Українське пиво

Ресторан “Солом’янська броварня” у м.Київ

Солом'янська броварня

Пиво – це стародавній напій, не менш благородний, ніж вино чи віскі. На мініпивоварні «Солом’янської броварні» броварі варять вісім сортів фірмового крафтового пива для справжніх поціновувачів цього пінного напою, використовуючи кращі класичні та авторські рецептури. Для виробництва пива використовується тільки найкраща сировина: німецький солод та гіркий хміль, чеський духмяний хміль, французькі дріжджі верхового та низового бродіння, підготовлена очищена вода. На броварні вариться пиво за класичними технологіями, дотримуючись “Баварського закону про чистоту пива” 1516 року.

У ресторані подається вісім сортів крафтового пива – бестселери та сезонні пропозиції. Тут ви можете випити пиво у закладі, замовити доставку чи взяти трохи пінного із собою.

Секрет успіху ресторану «Солом’янська броварня» простий: кухарі використовують найсвіжіші продукти, професіоналізм команди дає можливість створювати страви високої якості, а найголовніше – готують для вас з любов’ю!

«Усе готуємо тут, починаючи від закусок до пива, завершуючи фірмовими основними стравами та десертами.» – гарантує шеф-кухар.

«Солом’янська броварня» чи не найкраще місце для святкування особливих моментів та створення затишних спогадів. Також тут ви можете влаштувати корпоратив для своєї компанії та провести весело час.

По п’ятницях та суботах для поліпшення настрою після робочого тижня для вас ввечері грає жива музика.
У ресторані проводяться трансляції з футболу – великий екран та проектор, що розташовані у головній залі, дають змогу насолодитися грою улюбленої команди на чемпіонаті.

Ресторан «Солом’янська броварня» розташований в двохповерховій будівлі в парку ім. Островського, на Солом’янській площі. На території ресторану є дві парковки – зі сторони Солом’янської площі та вул. Преображенської.

Асортимент пива Ресторан “Солом’янська броварня” у м.Київ

Коментувати

Останні новини