Українське пиво

Корона – Corona Extra

Пиво Корона
Вид пива: Lager – Mexican
Пивоварня: Abinbev Efes Україна
Вміст алкоголю ABV: 4.5%
Рівень гіркоти IBU: 18

Пиво Корона (Corona Extra) — мексиканське пиво №1 у світі, яке продається в понад 180 країнах світу.
Пиво Corona, Extra – освіжаюче та легке світле пиво родом із Мексики. Зазвичай це пиво вживається з пляшки, добре охолодженим і з часточкою лимона чи лайма. Є одним з найбільш продаваних марок пива у світі, а в США посідає лідируюче місце серед імпортних брендів цього напою.
Смак: М’який та легкий, з освіжаючим та сухим стилем. Має ноти кукурудзи, мінералів та солоду. Післясмак солодкуватий, з відтінком хмелю.
Аромат: Легкий, приємний. Присутні ноти зернових, кукурудзи та приємної мінеральності.
Гастрономічна сполучність: Тайська, латиноамериканська, індійська кухня, молюски, барбекю. Традиційно вживається добре охолодженим, у пляшці з лаймом чи лимоном. Температура 4-7°C.

Колір, який ви не переплутаєте з жодним іншим. Єдиний у своєму роді смак. Неповторний аромат, який немов шепоче вам: прийшов час розслабитися. Все, чого ви хотіли б від пива — в одній із найвідоміших пляшок у світі. Коли ви п’єте Corona Extra, є щось таке, чого не буде з жодним іншим пивом. Може бути, справа в особливому настрої, який воно створює. Або легкості розмов між друзями за пляшкою Corona. Ніщо інше не подарує вашому моменту такого справжнього імпульсу, енергії, натхнення. І так було завжди, з того самого моменту, як пивоварня почала варити це пиво 1925 року. Із самого початку Корона зближувала людей: незнайомців робила друзями, а старих друзів — збирала разом.
Вся річ у тому, що Corona — більш ніж просто пиво. Вона втілює в собі філософію насолоди моментом, життя тут і зараз. Філософію, що завоювала весь світ. Ось чому Корона так легко п’ється. І ось чому в неї така пляшка — стильна, абсолютно прозора: виробнику просто немає чого ховати, адже вони використовують тільки найякісніші інгредієнти.

Колір: Блідо-золотий
Класифікація: Світле, фільтроване
Ферментація: Нижнього бродіння
Стиль: Лагер
Сировина: Солод ячмінний, кукурудза, хміль

Де пити пиво Корона – Corona Extra

Коментувати

Останні новини